• Beste leiders/trainers,

  Graag willen wij als TC kort enkele afspraken maken voor het nieuwe seizoen, zodat ook in het nieuwe seizoen alles weer soepel zal verlopen.

  • De opstelling: De leider op woensdagavond vóór 22.00 uur de opstelling op de app te zetten. Probeer hier echt rekening mee te houden zodat we niet telkens een reminder hoeven uit te sturen. Zo kunnen wij op donderdagen kijken bij welke teams het knelt.
  • Te weinig spelers: Wanneer je niet voldoende spelers hebt voor de zondag, a.u.b. eerst de reservespelers uit je eigen team benaderen voordat wij gaan schuiven tussen de teams.
  • Aanhoudende problemen: Als het regelmatig moeilijk wordt om spelers bij elkaar te krijgen op zondag, kom dan a.u.b. op de lijn bij de TC. Zodat we samen kunnen kijken naar een structurele oplossing.

  Laten we proberen samen de verantwoordelijkheid te dragen om elke zondag als VV Kessel goed voor de dag te komen!

  Op een gezellig en succesvol nieuw seizoen.

  M.vr.g.

  De TC

  Mike Verlaak
  Luuk van Dael
  Jos Kruijk
  John Paulissen
  Remco Paulissen