Wim Rijs nieuwe hoofdtrainer VV Kessel

Het bestuur en TC is erin geslaagd een geschikte opvolger voor John Paulissen te vinden. Vanaf komend seizoen zal Wim Rijs de nieuwe hoofdtrainer van VV Kessel worden.

Wim is 58 jaar, getrouwd en woonachtig in Swolgen. In het dagelijkse leven is Wim docent Lichamelijke Opvoeding aan het Dendron college te Horst. Hij is momenteel werkzaam bij derde klasse SV Melderslo en was voorheen succesvol bij RESIA in Wellerlooi. Wim is in het bezit van de Trainer-coach UEFA-B.

Na een aantal zeer positief verlopen gesprekken met het bestuur en selectiespelers hebben we uiteindelijk een overeenstemming bereikt. De ambities en wensen van de spelersgroep sluiten naadloos aan op Wim’s ambitie als hoofdtrainer.

Wij zijn ervan overtuigd dat Wim de geschikte hoofdtrainer is die past bij de ambities van de selectie en de clubcultuur. Wij kijken uit naar een prettige samenwerking met Wim.

Bestuur VV Kessel

IMG 20201223 200944

Volg VV Kessel ook op Facebook 

Sportpark De Roode Egge
Roode Eggeweg 6a Kessel
0774621833 - info@vvkessel.nl