Home
Nieuws
Teams
Senioren
VV Kessel 1
VV Kessel 2
VV Kessel 3
VV Kessel 4
VV Kessel 5
VV Kessel -1 35+ mannen vrijdag 7 x 7
VV Kessel VR. 1 17+ vrijdag 7 x 7
Jeugd
JO19-1
JO17-1
JO17-2
MO17-1
JO15-1
JO13-1
MO13-1
JO12-1
JO11-1
JO10-1
JO9-1
JO8-1
JO8-2
Sponsoring
Sponsoring
Vrienden van VV Kessel
Clubinfo
Clubkleding
Commissies
Sponsorcommissie
Activiteitencommissie
Jeugdcommissie
Vrijwilligerscommissie
Barcommissie
Voetbaltechnische commissie
Wietelploog
Vacatures
Contact
Lid worden/afmelden
Aanmelden bij VV Kessel
Afmelden bij VV Kessel
Home
Nieuws
Teams
+
Senioren
+
VV Kessel 1
VV Kessel 2
VV Kessel 3
VV Kessel 4
VV Kessel 5
VV Kessel -1 35+ mannen vrijdag 7 x 7
VV Kessel VR. 1 17+ vrijdag 7 x 7
Jeugd
+
Jeugd
JO19-1
JO17-1
JO17-2
MO17-1
JO15-1
JO13-1
MO13-1
JO12-1
JO11-1
JO10-1
JO9-1
JO8-1
JO8-2
Sponsoring
+
Sponsoring
Vrienden van VV Kessel
Clubinfo
+
Clubkleding
Commissies
+
Commissies
Sponsorcommissie
Activiteitencommissie
Jeugdcommissie
Vrijwilligerscommissie
Barcommissie
Voetbaltechnische commissie
Wietelploog
Vacatures
Contact
Lid worden/afmelden
+
Aanmelden bij VV Kessel
Afmelden bij VV Kessel
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
28 mrt. AFGELAST
vv Kessel Jo11-1 - vv Kessel Jo 12-1
Sportpark De Rode Egge
29 mrt. 18:30
PEC'20 Kabouterwedstrijden - .
Sportpark Panningen-Noord
30 mrt. 10:00
Baarlo Jo9-1 - vv Kessel Jo9-1
Sportpark De Meeren
30 mrt. 13:30
ST VV Kessel/Helden MO17-1 - De Leeuw MO17-1
Sportpark De Rode Egge
30 mrt. 17:00
RKSVN 3 - VV Kessel 4
Sportpark Ligteveld
30 mrt. 17:00
Venlosche Boys 4 - VV Kessel 3
Sportpark Alde Wielerbaan
30 mrt. 17:00
vv Kessel veteranen - KSV Horn veteranen
Sportpark De Rode Egge
1 apr. 11:00
VV Kessel 3 - vvVOS 2
Sportpark De Rode Egge
1 apr. 12:00
VV Kessel 2 - BEVO 3
Sportpark De Rode Egge
4 apr. 20:00
VV Kessel 2 - Reuver 3
Sportpark De Rode Egge
5 apr. 18:30
Helden Kabouterwedstrijden - .
Sportpark Kerkeböske
5 apr. 19:30
VV Kessel VR18+1 - Bieslo VR18+2
Sportpark Wienus
5 apr. 20:00
Venlosche Boys 35+1 - VV Kessel 35+1
Sportpark Merelweg
5 apr. 20:30
VV Kessel 35+1 - Egchel 35+1
Sportpark Merelweg
5 apr. 20:30
SVO MDOC VR18+1 - VV Kessel VR18+1
Sportpark Wienus
5 apr. 21:00
VV Kessel VR18+1 - FCV-Venlo VR18+1
Sportpark Wienus
5 apr. 21:00
Koningslust 35+1 - VV Kessel 35+1
Sportpark Merelweg
5 apr. 21:30
VV Kessel 35+1 - Sportclub Irene 35+1
Sportpark Merelweg
5 apr. 21:30
Hegelsom VR18+1 - VV Kessel VR18+1
Sportpark Wienus
6 apr. 08:45
Sparta'18 JO8-1 - Vv Kessel JO8-2JM
Sportpark 't Spansel
6 apr. 09:00
vv Kessel JO10-1JM - SV Helenaveen Griendtsveen JO10-1
Sportpark De Rode Egge
6 apr. 09:30
EMS JO11-1JM - VV Kessel JO11-1
Sportpark Kitskensberg
6 apr. 09:30
SJO PEC'20 JO9-3 - VV Kessel JO9-1
Sportpark Panningen-Noord
6 apr. 10:00
Baarlo JO12-1JM - VV Kessel JO12-1
Sportpark De Meeren
6 apr. 11:00
ST VV Kessel/Helden MO13-1 - ST Eindse Boys/Merefeldia MO13-1 (9-tal)
Sportpark De Rode Egge
6 apr. 11:00
VV Kessel JO8-1 - H.B.S.V. JO8-2
Sportpark De Rode Egge
6 apr. 12:00
VV Kessel JO15-1 - Belfeldia JO15-1
Sportpark De Rode Egge
6 apr. 12:00
DFO'20 JO13-1JM - VV Kessel JO13-1
Sportpark 't Ven
6 apr. 13:30
ST VV Kessel/Helden MO17-1 - Groene Ster MO17-1
Sportpark De Rode Egge
6 apr. 13:30
VV Kessel JO17-1 - RKMSV JO17-1
Sportpark De Rode Egge
6 apr. 13:45
SHH JO17-3 - VV Kessel JO17-2
Sportpark De Wolfsberg
6 apr. 15:05
VV Kessel JO19-1 - ST SJO America-Meterik/Hegelsom JO19-1
Sportpark De Rode Egge
7 apr. 11:00
VV Kessel 3 - SV Venray 3
Sportpark De Rode Egge
7 apr. 11:30
Egchel 1 - VV Kessel 4
Sportpark De Wietel
7 apr. 12:00
VV Kessel 2 - S.V. Grashoek 3
Sportpark De Rode Egge
7 apr. 14:30
VV Kessel 1 - S.V. Heythuysen 1
Sportpark De Rode Egge
12 apr. 18:30
vv Kessel Kabouterwedstrijden - .
Sportpark De Rode Egge
13 apr. 09:00
VV Kessel JO11-1 - ST EVV/RIOS'31 JO11-1JM
Sportpark De Rode Egge
13 apr. 11:00
VV Kessel JO12-1 - Melderslo JO12-1JM
Sportpark De Rode Egge
13 apr. 11:00
VV Kessel JO9-1 - MVC'19 JO9-3
Sportpark De Rode Egge
13 apr. 11:00
Sittard MO13-1 - ST VV Kessel/Helden MO13-1
Sportpark De Krao
13 apr. 11:00
BEVO JO10-1 - vv Kessel JO10-1JM
Sportpark Beringe Buiten
13 apr. 11:00
BEVO JO8-2 - VV Kessel JO8-1
Sportpark Beringe Buiten
13 apr. 11:30
Vv Kessel JO8-2JM - Blerick JO8-1
Sportpark De Rode Egge
13 apr. 12:15
Reuver JO15-1 - VV Kessel JO15-1
Sportpark Dijckerhof
13 apr. 12:30
SVO DVC"16 MO17-1 - ST VV Kessel/Helden MO17-1
Martin Wolfs complex
13 apr. 13:00
VV Kessel JO13-1 - ST FC Roerdalen/SVH'39 JO13-1
Sportpark De Rode Egge
13 apr. 14:00
VV Kessel JO17-2 - ST Sparta'18/Kronenberg JO17-2
Sportpark De Rode Egge
13 apr. 14:00
SJO PEC'20 JO17-1 - VV Kessel JO17-1
Sportpark Panningen-Noord
13 apr. 15:00
DES Swalmen JO19-1 - VV Kessel JO19-1
Sportpark de Bosberg
13 apr. 17:00
RKSV Neer veteranen - vv Kessel veteranen
Sportpark Ligteveld
14 apr. 10:00
VV Kessel 4 - Sportclub Irene 5
Sportpark De Rode Egge
14 apr. 10:30
vvVOS 2 - VV Kessel 3
Sportpark Merelweg
14 apr. 10:30
Reuver 3 - VV Kessel 2
Sportpark Dijckerhof
14 apr. 14:30
FC Roerdalen 1 - VV Kessel 1
Sportpark Ratommerveld
19 apr. 18:30
PEC'20 Kabouterwedstrijden - .
Sportpark Panningen-Noord
19 apr. 19:30
Hegelsom VR18+1 - VV Kessel VR18+1
Sportpark De Rode Egge
19 apr. 20:00
VV Kessel VR18+1 - FCV-Venlo VR18+1
Sportpark De Rode Egge
19 apr. 20:00
Koningslust 35+1 - VV Kessel 35+1
Sportpark De Lust
19 apr. 20:30
VV Kessel 35+1 - Egchel 35+1
Sportpark De Lust
19 apr. 21:00
Bieslo VR18+2 - VV Kessel VR18+1
Sportpark De Rode Egge
19 apr. 21:00
Sportclub Irene 35+1 - VV Kessel 35+1
Sportpark De Lust
19 apr. 21:30
VV Kessel VR18+1 - SVO MDOC VR18+1
Sportpark De Rode Egge
19 apr. 21:30
VV Kessel 35+1 - Venlosche Boys 35+1
Sportpark De Lust
20 apr. 09:00
vv Kessel JO10-1JM - Venlosche Boys JO10-4
Sportpark De Rode Egge
20 apr. 09:00
VV Baarlo JO11-1 - VV Kessel JO11-1
Sportpark De Meeren
20 apr. 09:00
IVO JO8-2 - Vv Kessel JO8-2JM
Theo Lommen Sportpark
20 apr. 09:00
MVC'19 JO8-1 - VV Kessel JO8-1
Sportpark De Drie Sprong
20 apr. 11:00
VV Kessel JO12-1 - RKSVN JO12-1
Sportpark De Rode Egge
20 apr. 11:00
VV Kessel JO9-1 - Sparta'18 JO9-1
Sportpark De Rode Egge
20 apr. 12:00
ST VV Kessel/Helden MO13-1 - DES Swalmen MO13-1 (9-tal)
Sportpark De Rode Egge
20 apr. 12:00
SVC 2000 JO13-2 - VV Kessel JO13-1
Sportpark de Wijher
20 apr. 13:30
ST VV Kessel/Helden MO17-1 - ST SJO Krijtland/SJO BMR SNC/SJO Heuvelland MO17-1
Sportpark De Rode Egge
20 apr. 13:30
VV Kessel JO15-1 - ST Roggel/SVVH JO15-1JM
Sportpark De Rode Egge
20 apr. 14:00
SJO PEC'20 JO17-2 - VV Kessel JO17-2
Sportpark Panningen-Noord
20 apr. 15:00
VV Kessel JO19-1 - VV Baarlo JO19-1
Sportpark De Rode Egge
20 apr. 15:00
Sportclub Irene JO17-2 - VV Kessel JO17-1
Sportpark De Bakenbos
20 apr. 17:00
vv Kessel veteranen - BEVO veteranen
Sportpark De Rode Egge
21 apr. 11:00
VV Kessel 3 - Venlosche Boys 4
Sportpark De Rode Egge
21 apr. 11:30
Helden 5 - VV Kessel 4
Sportpark Kerkeböske
21 apr. 12:00
VV Kessel 2 - SVC 2000 3
Sportpark De Rode Egge
21 apr. 14:30
VV Kessel 1 - Reuver 1
Sportpark De Rode Egge
24 apr. 19:00
VV Kessel JO17-2 - MVC'19 JO17-2JM
Sportpark De Rode Egge
24 apr. 19:30
VV Kessel JO17-1 - ST SV United/BVV'27/EWC'46/RESIA JO17-2
Sportpark De Rode Egge